Викладачі кафедри бухгалтерського обліку відвідали регіональний семінар

DSC01018  14 березня 2012 року на базі Миколаївського міськвиконкому Національною комісією цінних паперів на фондовому ринку разом з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України, було проведено регіональний семінар на тему: «МСФЗ в Україні: правові аспекти та практика застосування», слухачами якого стали і викладачі кафедри бухгалтерського обліку к.е.н., доцент Дубініна М. В., асистенти Сирцева С. В., Пісоченко Т. С., Боднар О. А., Чебан Ю. Ю., Лугова О. І., Лесік І. М.

DSC01054 Почесним гостем семінару став міський голова м. Миколаєва Чайка Володимир Дмитрович. В семінарі взяли участь керівники, головні бухгалтери акціонерних товариств Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей. Виконавчий директор ФПБАУ Легка В. Г. зазначила необхідність та особливості переходу до МСФЗ в Україні. К.е.н., член комітету ФПБАУ Величко О. Г. навела огляд основних законодавчо-нормативних актів, які регулюють та вимагають використання МСФЗ та МСБО. К.е.н., член комітету ФПБАУ Харламова О.В. виклала основні поняття МСФЗ та МСБО. Учасники семінару отримали інформацію щодо нормативно-законодавчих вимог застосування МСФЗ, інформаційних ресурсів МСФЗ, практичних особливостей складання звітності за допомогою Міжнародних стандартів фінансової звітності. Інформація отримана під час семінару, буде корисною для викладання таких дисциплін як: «Облік за міжнародними стандартами», «Звітність підприємств» та «Міжнародні стандарти аудиту». Дякуємо організаторам за змістовний та інформативний семінар!

Кафедра бухгалтерського обліку