ІІ-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади у МДАУ

Вже четвертий рік поспіль на базі Миколаївського державного аграрного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит" серед студентів аграрних вищих навчальних закладів освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації.
            Згідно з Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду 2011-2012 років та на підставі рекомендацій журі за результатами проведення двох турів олімпіади, які проходили 18-20 квітня 2012 року на базі Університету, і в яких взяли участь 60 студентів з 18 аграрних вищих навчальних закладів освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації та 31 студент – з 8 інших вищих навчальних закладів освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації.
            Переможцями стали серед аграрних ВНЗ та отримали дипломи такі студенти:
І місце із врученням диплому І ступеня та цінного подарунка – Салькова Вікторія Сергіївна, Миколаївський державний аграрний університет.
ІІ місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Заремба Наталія Володимирівна, Вінницький національний аграрний університет.
ІІІ місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Сапожник Олена В'ячеславівна, Уманський національний університет садівництва.
IV місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Продан Ольга Вікторівна, Національний університет біоресурсів та природокористування України (м. Київ).
V місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Сапіжак Яна Олександрівна, Дніпропетровський державний аграрний університет.
VI місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Киричук Олена Миколаївна, Миколаївський державний аграрний університет.
VII місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Яців Оксана Ігорівна, Львівський національний аграрний університет.
VIII місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Ткаченко Ганна Сергіївна, Херсонський державний аграрний університет.
IX місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Півень Юлія Андріївна, Уманський національний університет садівництва.
X місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Соловйов Олександр Юрійович, Миколаївський державний аграрний університет.
XI місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Кулик Тетяна Сергіївна, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.
XIІ місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Шапошнік Оксана Сергіївна, Білоцерківський національний аграрний університет.
               Переможцями стали серед інших ВНЗ та отримали дипломи такі студенти:
І місце із врученням диплому І ступеня та цінного подарунка – Грицаєнко Ірина Іванівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.
ІІ місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Заєць Ольга Миколаївна, Харківський національний економічний університет.
ІІІ місце із врученням диплому ІІ ступеня та цінного подарунка – Шульга Марина Анатоліївна, Одеський національний економічний університет.
IV місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Кабай Вікторія Олегівна, Полтавський університет економіки та торгівлі.
V місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Балабіна Людмила Миколаївна, Херсонський національний технічний університет.
VI місце із врученням диплому ІІІ ступеня та цінного подарунка – Яковенко Ольга Сергіївна, Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського.
     Для викладачів, які супроводжували учасників олімпіади, проведено методичний семінар на тему: «Практична підготовка як основна складова формування фахівців з бухгалтерського обліку аграрного сектора економіки».
          В обговоренні проблемних питань щодо практичної підготовки фахівців з бухгалтерського обліку аграрного сектора економіки взяли участь всі присутні, яким була надана можливість поділитися досвідом в даному спрямуванні. Всім учасникам семінару видані свідоцтва про участь у семінарі.
       Підведення підсумків олімпіади проводив перший проректор Миколаївського державного аграрного університету, професор Бабенко Дмитро Володимирович.
          Бажаємо Всім переможцям та учасникам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади нових здобутків та перемог!