Профорієнтаційна робота кафедри бухгалтерського обліку

17 травня 2012 року до Миколаївського державного аграрного університету завітали майбутні абітурієнти з Новокаховського професійно-технічного училища № 14.
          Учні вище вказаного навчального закладу відвідали музей становлення аграрної освіти, який розташований у головному корпусі МДАУ. В музеї університету вони змогли побачили найбільш визначні здобутки університету за роки його розвитку.

Після відвідин музею гостей запросили в приймальню ректора, де вони мали можливість у неформальній обстановці поспілкувалися з ректором Миколаївського державного аграрного університету Шебаніним В.С.

Для повного ознайомлення з нашим університетом майбутнім абітурієнтам надали можливість відвідати сучасно обладнані аудиторії в яких проходить навчання студентів, комп’ютерні класи, студентський гуртожиток, бібліотеку і на останок їх пригостили смачним обідом.
          Гості були задоволені побаченим та повернулись по домівках з переконливим бажання стали студентами Миколаївського державного аграрного університету