Участь у конкурсі викладачів кафедри бухгалтерського обліку

Науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку взяли участь як слухачі в регіональному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» зі спеціальності 5.03050901 «Бухгалтерський облік» для аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, який проводиться ВСП НМЦ аграрної освіти «Навчально-методичний центр» і відбувся 23 жовтня поточного року на базі Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ серед 7 коледжів Херсонської, Одеської, Миколаївської областей та Автономної Республіки Крим.

Переможцями регіонального етапу став Вознесенський коледж Миколаївського ДАУ. Щиро вітаємо адміністрацію коледжу та завідуючу лабораторією «Навчальна бухгалтерія» викладача-методиста вищої категорії Таранову Г.Д. з перемогою та зичимо успіхів та жаданої перемоги на заключному етапі конкурсу!

Лабораторія «Навчальна бухгалтерія» кафедри бухгалтерського обліку використовуєтьсядля викладання навчальних дисциплін «Фінансовий облік І» та «Фінансовий облік ІІ» для студентів 3-го курсу, «Організація і методика аудиту» для студентів 4-го курсу, «Звітність підприємств» для студентів 5-го курсу обліково-фінансового факультету МНАУ, а також проведення олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» та роботи наукових гуртків.

Попереду перед нами стоїть величезна робота по створенню навчальної бухгалтерії для студентів Технолого-економічного коледжу МНАУ, які мають в наступному році проходити на її базі навчальну практику. Участь в якості слухачів на огляді-конкурсі допомогла нам зорієнтуватися в основних напрямах подальшої роботи та отримати певний досвід.