Зустріч із абітурієнтами Херсонської області

9 листопада науково-педагогічні працівники кафедр бухгалтерського обліку та фінансів Миколаївського національного аграрного університету в контексті проведення профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів зустрілися із учнями 11 класів загальноосвітніх середніх шкіл № 1,2,3,4,9 міста Нова Каховка Херсонської області.

Разом з представниками університету перед учнями виступили: керуючий справами Новокаховськоїміської ради Акуленко Василь Степанович та начальник міського відділу освіти Якубова Оксана Олександрівна, які підкреслили важливість та відповідальність правильного вибору майбутньої професії та ВНЗ.

Учні 11 класів проявили значну зацікавленість щодо отриманої інформації, оскільки до зустрічі мали недостатній її обсяг про діяльність Миколаївського національного аграрного університету. Проведене анкетування дозволило виявити бажаючих стати студентами Миколаївського національного аграрного університету та стало підґрунтям для подальшої плідної співпраці.