Ми в трійці лідерів

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1076 від 05.10.2012р. з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у 2012/2013 навчальному році проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Конкурс проходив у два тури:
- перший тур - у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, жовтень - грудень 2012 року;
- другий тур - у вищих навчальних закладах, визначених як базові, січень-березень 2013 року.

Другий тур Конкурсу з галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» проводився у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, визначеного як базовий у два етапи :
- перший етап - заочний (рецензування робіт);
- другий етап - очний (науково-практична конференція).

Всього на Конкурс з галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» було надіслано 176 наукових робіт.
Авторам кращих наукових робіт (25% студентів) галузева конкурсна комісія надіслала запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи.

Серед кращих наукових робіт було обрано роботу студентки 4 курсу обліково-фінансового факультету Скорозінської Алли В'ячеславівни (наукові керівники: к.е.н., доцент Потриваєва Н.В., асистент Лугова О.І.)

За результатами проведення науково-практичної конференції 14 – 15 березня 2013 року Скорозінську Аллу В'ячеславівну було нагороджено Дипломом ІІІ ступеня.

На згадку про Конкурс було зроблено знімки учасників з членами галузевої конкурсної комісії (Чижевською Л.В. - д.е.н., професором, завідувачем кафедри господарського і фінансового контролю Житомирського державного технологічного університету; Швець В.Г. - д.е.н., заступником голови галузевої комісії, професором кафедри обліку та аудиту економічного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Петрик О.А. - д.е.н., професором, завідувачем кафедри аудиту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана).

Після завершення науково-практичної конференції та підведення підсумків учасникам Конкурсу було організовано екскурсію по Києву.
   Вітаємо Аллу з перемогою та зичимо подальших успіхів!