Онлайн-лекція у МНАУ

Сучасні технології та Інтернет стали обов’язковими складовими освіти, які відкривають безліч додаткових можливостей.

На обліково-фінансовому факультеті розпочато апробацію використання даних технологій шляхом проведення он-лайн лекцій провідних науковців України з бухгалтерського обліку через Інтернет в режимі реального часу.
      27 березня 2013 року  на ІІ-й парі в аудиторії 118 головного навчального корпусу Миколаївського національного аграрного університету, викладачами кафедри бухгалтерського обліку, за технічної підтримки Яновського К. Є. та Антоновича Ю.В., було організовано проведення, з допомогою інтернет-зв’язку, онлайн-лекції з фінансового обліку ІІ на тему: «Облік статутного капіталу».

Прочитала онлайн-лекцію Людмила Віталіївна Чижевська, завідувач кафедри господарського і фінансового контролю, доктор економічних наук, професор Житомирського державного технологічного університету. Для проведення цієї лекції професором Чижевською Л.В. було підготовлено презентацію, на основі якої побудовано спілкування зі студентами.