Восьма Всеукраїнська науково-практична конференція в м. Київ

Викладачі кафедри обліку і аудиту взяли участь у Восьмій  всеукраїнській науково-практичній конференції "Нові інформаційні технології в освіті"(Технології "1С:Підприємства" у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів) яка відбулась 12 лютого 2015 року у Києві в стінах Київського національного університету  ім. Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

IMAG3216

Захід відкрив заступник Міністра освіти і науки України – Стріха М.В.

IMAG3210

Науково-практична конференція була  орієнтована на те, щоб дати можливістьпредставникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії,про нові програмні рішення «1С:Підприємства 8».

Учасники конференції обмінялися практичним досвідом викладання та застосування системи програм «1С:Підприємство»в навчальному процесі, та мали можливість намітити нові шляхи співпраці з партнерами-франчайзі для реалізаціїсумісних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої сфери.

IMAG3238