Міжнародний конкурс магістерських робіт за спеціальністю 8.050106 “Облік і аудит”

oblik_pic127-28 травня 2011 року на базі Обліково-фінансового факультету Житомирського державного технологічного університету проведено Міжнародний конкурс магістерських робіт за спеціальністю 8.050106 “Облік і аудит”, в якому взяли участь 28 студентів-магістрантів українських та зарубіжних вищих навчальних закладів:

• Житомирського державного технологічного університету;
  • Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
  • Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету;
  • Навчально-наукового інституту економіки та управління Миколаївського державного аграрного університету, де брала участь студентка обліково-фінансового факультету спеціальності 8.050106 Шепель Надія;
  • Школи Бізнес Адміністрування “Туріба” (м. Рига, Латвія).