Учні загальноосвітніх шкіл завітали до МДАУ

В рамках профорієнтаційної роботи для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл № 32, 16 та 24 м. Миколаєва в Миколаївському державному аграрному університеті було проведено екскурсії-зустрічі.

Представники університету гостинно відчиняли двері навчальних аудиторій, комп’ютерних класів, та музею для своїх гостей. Щиро вітали запрошених у стінах своєї альма-матер викладачі кафедри бухгалтерського обліку: Дубініна М.В., Пісоченко Т.С., Сирцева С.В., Лесік І.М., Боднар О.А., Чебан Ю.Ю., які ділилися із ними своїми власними секретами успіху, а також висвітили всебічні грані гармонійного розвитку студентства університету, як розумового, так і естетичного.

Метою таких заходів є  – розширення уявлень випускників про світ професій, ознайомлення з кроками правильного вибору професії, реаліями сучасного ринку праці; формування загальної готовності до побудови професійного плану. А також доступність отримання такої можливості для кожного з них.

Приємно відмітити, що проведений профорієнтаційний захід  став яскравим, цікавим та корисним для учнів.