Проведено інтернет-конференцію

oblik_pic320 травня 2011 року на базі Миколаївського державного агарного університету кафедрою бухгалтерського обліку та кафедрою економічного аналізу і аудиту було проведено Інтернет – конференцію на тему: «Облік, аудит, аналіз: сучасні проблеми теорії та практики». Конференція визначає високий загальний рівень наукових досліджень, які проводяться на сучасному етапі розвитку теорії і практики обліку, аналізу, аудиту та підготовці фахівців в цій сфері. Учасники Інтернет – конференції «Облік, аудит, аналіз: сучасні проблеми теорії та практики» мали змогу на web-сайті http://mdau.uaforums.net/20-2011-vf15.html обговорити особливості впливу на розвиток бухгалтерського обліку сучасних

управлінських концепцій, методологій та інструментів, визначили подальші напрями розвитку бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту.

Резолюція

За результатами обговорення тез-доповідей учасників конференції було прийнято рішення:

  • 1. Схвалити основні положення наукових доповідей учасників конференції, визначити їх актуальність, наукове та практичне значення, а також високу якість, новизну та глибину дослідження.
  • 2. Організувати роботу з поширення і опрацювання досвіду провідних наукових шкіл бухгалтерського і управлінського обліку, економічного аналізу і аудиту з метою створення стратегічно орієнтованої системи оперативного управління, контролю та складання звітності.
  • 3. Сприяти підвищенню наукового рівня бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту діяльності підприємницьких структур як основних функцій управління.
  • 4. Розширювати та поглиблювати дослідження у напрямку інформаційних систем і технологій в обліку, аналізу та аудиту.

Fitness journal