Новини

Екскурсіяи здобувачів вищої освітиобліково-фінансового факультету до компанії «Агротехсоюз»

Здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету мали можливість долучитися  до діяльності Глобального Договору ООН щодо практичного впровадження Цілей сталого розвитку в українських компаніях та вдосконалити свої навички, що є важливими для їх майбутньої кар’єри.

Зустріч зі співробітником Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Миколаївській області

Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і стан свого здоров'я, коли трапляється якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Тому треба вже сьогодні замислюватися, як теперішній спосіб життя позначається на твоєму здоров'ї. 

На обліково-фінансовому факультеті Миколаївського національного аграрного університету стартував цикл зустрічей студентської молоді з фахівцями різних галузей життєдіяльності людини, що пропагують здоровий спосіб життя і попереджають про небезпеку. 

На початку жовтня 2017 року здобувачам вищої освіти ІІІ курсу обліково-фінансового факультету співробітник Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Миколаївській області, підполковник поліції Віталій Сологуб розповів про наслідки вживання наркотичних речовин.

IMG 3849

IMG 3850

Підполковник поліції продемонстрував декілька відеофільмів із зазначеної тематики, коментуючи шокуючі життєві приклади, тяжкі наслідки вживання наркотичних та психотропних речовин, приголомшливі дані статистики.

Також правоохоронець надав роз’яснення слухачам щодо вимог чинного законодавства України про адміністративну та кримінальну відповідальність за придбання, зберігання і вживання наркотиків.

Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою. Турбота про своє здоров'я повинна бути способом життя. Здоровим способом життя!

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти

В рамках укладеного договору про наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність, творчу співпрацю між Миколаївським національним аграрним університетом та Вінницьким національним аграрним університетом з метою реалізації програми академічної мобільності 21 червня 2016 року почали проходження навчальної практики з фаху «Облік і аудит» 5 здобувачів вищої освіти 2 курсу Вінницького національного аграрного університету.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ: «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА ФІНАНСІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ»