Дев'ята всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології в освіті" (Технології "1С:Підприємства" у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів)

 1

Викладачі кафедри обліку і аудиту прийняли участь у Дев'ятій всеукраїнській науково-практичній конференції "Нові інформаційні технології в освіті" (Технології "1С:Підприємства" у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів) яка відбулася 11 лютого 2016 року у місті Київ.

2

Організаторами конференції виступили "Скайлайн Софтвер" (оператор розповсюдження програм "1С" в Україні) і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Конференція проходила за підтримки Міністерства освіти і науки України.

3 

  4

 

Конференція проходила в Київському національний університет ім. Тараса Шевченка.

 

Захід відкрив заступник Міністра освіти і науки України – Стріха М.В.

 

Науково-практична конференція була орієнтована на те, щоб дати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, про нові програмні рішення "1С:Підприємства 8", обмінятися практичним досвідом викладання, намітити шляхи розширення співпраці з партнерами 1С:Франчайзі для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої галузі, поділитися досвідом інтеграції в міжнародну освітню сферу.

 

 

6

 

 

На сьогоднішній день 450 вищих навчальних закладів України, в тому числі Миколаївський НАУ, проводять навчання студентів з використанням програм "1С:Підприємство".

Миколаївський НАУ є одним з небагатьох навчальних закладів який має статус Центру Сертифікованого Навчання і має право проводити сертифіковане навчання студентів освітнього закладу. Саме підчас конференції викладачам було вручено відповідне свідоцтво.

7

Програмні продукти та технології "1С:Підприємства" широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності, для автоматизації управління та обліку навчальних закладів всіх рівнів.

 

У багатьох навчальних закладів є великий досвід роботи з програмами "1С:Підприємство" та їх ефективного використання, тому участь у конференції дала змогу обмінятися практичним досвідом викладання та застосування системи програм «1С:Підприємство» в навчальному процесі, та дізнатись про розвиток галузевих і спеціалізованих рішень "1С:Підприємства", про використання інформаційної системи 1С:ІТС при підготовці майбутніх бухгалтерів.

 

 

9

 

 

 

Fitness journal