Результати І-го туру олімпіади

j0438680

20 січня 2012 року на базі кафедри бухгалтерського обліку було проведено І етап студентської олімпіади за напрямом «Економіка і підприємництво» зі спеціальності «Облік і аудит» з наступних облікових дисциплін: Фінансовий облік І, Фінансовий облік ІІ, Податковий облік, Облік в зарубіжних країнах, Управлінський облік, Фінансовий облік в галузях народного господарства, Організація і методика аудиту, Аналіз господарської діяльності.

В І етапі олімпіади взяли участь 67 студентів 4-5 курсів спеціальності «Облік і аудит». Хочемо відзначити, що всі учасники показали міцні теоретичні знання з облікових дисциплін, вміння розв’язувати ситуаційні задачі, робити логічні висновки та формулювати власне бачення щодо варіантів рішень.

Переможцями І етапу кафедрою визначено таких студентів.

І місце – Салькова Вікторія Сергіївна (група Б-5/2)

ІІ місце – Соловйов Олександр Юрійович (група Б-5/2)

ІІІ місце – Кравченко Євгеній Сергійович (група Б-5/2)

VI місце – Цибко Ірина Сергіївна (група Б-5/1)

V місце – Киричук Олена Миколаївна (група Б-5/3)

Щиро вітаємо всіх учасників та переможців! Зичимо всім успіхів та подальших перемог в науці,  професійній діяльності та особистому житті!