Результати науково-теоретичної студентської конференції

15 березня 2012р. на кафедрі бухгалтерського обліку проведено секційне засідання науково – теоретичної студентської конференції, в якому взяли участь 40 студентів 4-5 курсів обліково-фінансового факультету.

Комісія у складі к.е.н., доцента Дубініної М.В., к.е.н, доцента Ксьонжик І.В., к.е.н., доцента Потриваєвої Н.В., к.е.н., доцента Лагодієнко Н.В., старшого викладача Сердюк В.Т., асистентів Лугової О.І., Чебан Ю.Ю., Пісоченко Т.С., Сирцевої С.В, Лесік І.М., Марковської Т.С.,  Боднар О.А. заслухавши доповіді студентів та обговоривши результати конференції вирішили розподілити місця та нагородити грамотами таких студентів:

І місце – Кучманич К.О.

ІІ місце – Салькова В.С., Рафальська О.В.

ІІІ місце – Бондаренко К.В., Бережнова Т.Є.

Викладачі кафедри бухгалтерського обліку відмічають активність студентів  та бажає всім плідної роботи та наснаги від навчання!