Підвищення кваліфікації викладачів кафедри бухгалтерського обліку

1

З 19 по 23 березня 2012 року в м. Києві відбулось навчання наукових працівників установ Національної академії аграрних наук України, науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів з питань аграрної економіки.

Слухачами стали і викладачі кафедри бухгалтерського обліку к.е.н., доцент Дубініна М.В., к.е.н., доцент Потриваєва Н.В., асистенти Лугова О.І., Пісоченко Т.С., Лесік І.М., Марковська Т.С.

Учасники навчання отримали інформацію щодо організації і функціонування нових форм господарювання, проведення земельної реформи, розвитку кооперації та управління аграрним сектором, фінансів АПК, страхування, проведення оподаткування, кредитування та ведення  бухгалтерського обліку на сільськогосподарських підприємствах. А також були розглянуті питання щодо ціноутворення, агробіржі, торгівля та оцінка основних засобів і майна.

Інформація отримана під час навчання, буде корисною для викладання  дисциплін бухгалтерського та фінансового обліку.

Дякуємо організаторам за проведене навчання!

Кафедра бухгалтерського обліку