Причорноморська регіональна науково-практична конференція професорсько-викладацького складу

18 квітня 2012р. в МДАУ відбулося пленарне засідання Причорноморської регіональної науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу. Конференція визначає високий рівень наукових досліджень, які проводяться на сучасному етапі розвитку теорії та практики бухгалтерського обліку, аудиту, економіки сільського господарства, економіки підприємства та підготовці фахівців у цій сфері діяльності.

Секційне засідання кафедри бухгалтерського обліку за секцією: «Бухгалтерський облік» було проведено 23 квітня 2012 року.
   Під час конференції з доповідями виступили зав. кафедри к.е.н., доцент М. В. Дубініна, к.е.н., доценти Н. В. Потриваєва, І. В. Ксьонжик, Н. В. Лагодієнко, асистенти Ю. Ю. Чебан, С. В. Сирцева, О. А. Боднар, О. І. Лугова, Т. С. Пісоченко, І. М. Лесік, Т. С. Марковська.
   На конференції піднімалося багато проблемних та дискусійних питань щодо сучасних умов ведення обліку на сільськогосподарських підприємствах. Виступи доповідачів супроводжувалися демонстрацією слайдів із зазначенням пропозицій, щодо вирішення піднятих питань.
     Результати конференції сприятимуть поглибленню знань і отриманню практичного досвіду щодо якості викладання облікових дисциплін.
211  216