Впровадження інноваційних технологій вивчення дисципліни «Звітність підприємств»

25 лютого компанія «ЛИГА:ЗАКОН» за участі  кафедри бухгалтерського обліку МНАУ провела ВЕБінар  (бухгалтерський онлайн-семінар) на тему «Звітність – 2014».

Участь у заході взяли магістри денної форми навчання обліково-фінансового факультету. Студенти  мали можливість онлайн-спілкування  з незалежним консультантом з питаннь оподаткування і бухгалтерського обліку, постійним автором газети «Бухгалтерія» Бондарьовою О.В.

Студенти, взяли безпосередню участь у лекції, задавали питання  та одразу ж отримували вичерпну відповідь на нього. Такого типу семінар, збагатив знання присутніх, та допоміг засвоїти всі ті нові аспекти  які будуть мати місце при складанні звітності у 2014 році.